piątek, 12 września 2014

Leżaczek, bujaczek, huśtawka - poszukiwania idealnego rozwiązania

Szukamy bujaczka, huśtawki. Wydaje mi się, że jest to świetna rzecz, jeżeli chcemy mieć na dziecko oko i czymś je zająć i jednocześnie coś zrobić w domu.
Od kilku dni siedzę i przeglądam... Wyłoniłam kilku faworytów, wśród tych najczęściej polecanych przez znajomych. Przyznam, że trochę żal wydawać mi ciężkie pieniądze na bujaczek, który posłuży dziecku raptem pół roku (większość wagowo ograniczona jest do 9 kilogramów). Postanowiłam więc, że jeżeli zdecyduję się na któryś z wyższej półki, poszukam go po prostu na tablicy bądź allegro...

Źródło

Źródło
Chyba najczęściej polecane mi na instagramie i przez znajomych są bujaki Fischer Price. I być może bym się zdecydowała, gdyby nie moja wielka niechęć do zielonego koloru, której nijak nie potrafię przełamać :) Być może głupi argument, zwłaszcza że bujaczki mają naprawdę dobrą opinię, ale chciałabym, jeżeli już mam wydać trochę pieniędzy, żeby wizualnie mi odpowiadały.

źródło
Tę huśtawkę niemal już kupiłam na tablicy. Zbiera dobre opinie, wizualnie mi odpowiada.  Waga dziecka to niestety tylko do 9 kg, cena ok 300 zł. Używka w bardzo dobrym stanie to wydatek rzędu 150 zł. Dlaczego nie kupiłam? Bo do walki wkroczyła w ostatniej chwili huśtawka nr 3!

Źródło

Podejrzałam ją u pewnej dziewczyny na Instagramie... Wypytałam czy poleca, czy dziecku się podoba i okazuje się, że za cenę 150 zł można nabyć dobrą huśtawkę, wizualnie jak najbardziej na plus, z opcjami podobnymi jak te w droższych wariantach. I chyba właśnie na tę się zdecydujemy.


Kolejny niby prosty zakup, nad którym zastanawiam się już któryś dzień z rzędu, zmieniając co chwilę zdanie...

A może polecacie coś jeszcze? :)


3 komentarze:

 1. Ja zastanawiałam się nad tym z przedostatniego zdjęcia, ale jak zobaczyłam te ostatnie... Ah, cudne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :)
  Huśtawka to moim zdaniem super sprawa i dobrze zainwestowane pieniądze! My mieliśmy bright starts deluxe do 11kg, którą poleciłabym każdemu, a której w Twoich propozycjach nie ma, ale moja siostra miała tę z przedostatniego zdjęcia i była mega zadowolona. Chłopcy usypiali w niej szybciutko, a po przebudzeniu chętnie jeszcze zajmowali się zabaweczkami, a mama miała czas dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Baby Bjorn-czasem można dostać używany w dobrej cenie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...