wtorek, 23 czerwca 2015

Pierwszy ząb! Czyli w kalejdoskopowym skrócie o tym, co u nas słychać.


Długo milczałam, zawalona pracą nad łapaczami. Nie dajecie mi chwili oddechu! Nie przypuszczałam, że mogą się one aż tak podobać i każdy taki sygnał od Was bardzo mnie cieszy :)

A co u nas? Ha! Dzieję się, dzieje! Nadeszła chwila, żeby łóżeczko opuścić piętro niżej... Róża chociaż nie siedzi jeszcze, potrafiła się wspiąć po szczebelkach i przechylić na druga stronę... Tak więc mały uciekinier został spacyfikowany!

Pojawił nam się też pierwszy ząbek. Skończyły się przespane noce... Ale chyba nie możemy narzekać, bo mamy wesołe i skore do zabawy i poznawania świata dziecko.

A co u mnie? W końcu przełamałam opór przed wychodzeniem z domu! Mniej więcej do trzeciego miesiąca miałam z tym problem, stresowała mnie myśl, że dziecko zacznie płakać, że będę musiała karmić itd. Strach zupełnie dla mnie teraz niezrozumiały, towarzyszył mi naprawdę długo. Na szczęście ten etap mamy już za sobą...

Problem, który nas niestety nie opuszcza to ulewanie. Lekarze mówią, że to normalne i się unormuje... Szkoda tylko, że jeszcze chwila i kanapę będę miała do wymiany, bo przestanie się opłacać jej pranie :)

Często słyszę pytania o relację Róży i Znajki... No cóż... Śmiało mogę powiedzieć, że Znajka jest ulubiona zabawką Róży :D Pies na widok dziecka bierze "łapy za pas" i zwiewa gdzie pieprz rośnie, z kolei Róża na widok psa potrafi się przemieścić z jednego końca pokoju na drugi w takim tempie, że się zastanawiam czy to normalne w jej wieku... Niestety Znajka cierpi na kontaktach z dzieckiem, bo jak Róża złapie, to po prostu musi zaboleć :)

I tak w kilku zdaniach przypominam, że w blogosferze istnieję, chociaż ciągle szukam swojego pomysłu na to miejsce :)

A już niebawem postaram się zamieścić post, w którym pokażę masę zdjęć łapaczy, które dla Was robiłam :)

2 komentarze:

  1. oO jaka radość ! :) gratuluję ząbka Królewno :)

    OdpowiedzUsuń
  2. U nas nadal bez zębów a moja przecież starsza. Czekam na kolejne wpisy!
    Kolodynska.pl

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...